Základní deska

Dobrý den, doporučil by mi někdo prosím nějakou základní desku k tomuto procesoru? INTEL Core i5-6600 nejlépe do 2 500Kč.Děkuji

Odpovědi na otázku

Nejedna se o i5-6600K ? Pak nejakou B150, treba MSI B150M Mortar nebo ASRock B150M PRO4V.

To už nic jiného kupovat nebudeš? Tak s M.2 slotem pro SSD disk: https://www.alza.cz/asus-b150m-pro-gaming-d40... nebo jestli chceš větší desku s lepší síťovkou, více sloty atd.: https://www.alza.cz/msi-b150-gaming-m3-d30281...

Pak chchci časem přikoupit ještě nějakou gtx 1060

Chtělo by to ještě aspoň paměť, disk, zdroj a skříň...

Já mám celou sestavu ale chci koupit procesor a grafickou kartu ale právě kvůli procesoru potřebuji novou základní desku

Sestava se staví od základní desky, proto ten název, základní = základ. Takže nemáš sestavu. Změna desky není upgrade, je to nový stroj, zvlášť pokud měníš procesor a případně i DDR3 za DDR4. Dávat k novému stroji cokoliv starého nemusí být ideální (slabý zdroj, vyjetý disk, hlučná skříň bez airflow, atp.)