Základní deska

Dobrý den,mám možnost od kamaráda koupit tuto desku https://www.alza.cz/msi-970-sli-krait-edition... Deska má ještě rok a půl záruku. Aktuálně mám od GB 970-ds3p. Vyplatí se mi tato výměna?... Cena je 1500.- pro mě. Původně jsem zvažoval koupi msi 970 gaming, ale když mám tuto možnost celkem nad tím přemýšlím. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Duvod vymeny? Jestli je to 1500+stara deska za tu MSI, tak se to silne nevyplati.

Ne je to jen 1500.- za desku stará mi zůstane. A důvod výměny je, že mi ta od mši přijde lepší nebo alespoň má Lepe chkazenou kaskadu

Chlazenou kaskádu má určitě lépe, ale nepočítej s tím, že tam dáš nějaké 200W hovado: http://www.cnews.cz/clanky/paleni-carodejnic-... Gigabyte má lepší typ MOSFETů, MSI má horší typ, ale lépe chlazený.

Mě stačí můj FX 6300 a ještě proč bych ji rád vyměnil, protože moje už není v záruce a tato ještě je

Budeš mít za půl roku až rok na upgrade? Pokud ano, tak ji nekupuj.

To je, ale za tu investici se ten rozdil nevyplati. Leda by stara deska uz odchazela do kremikoveho nebe.