Základní deska

AHOJChtěl sem se zeptat jestli základní deska ASUS Z170-K nemá nějakého lepšího konkurenta lepšího či levnějšího.Děkuji

Odpovědi na otázku

Lepšího určitě, ale ne moc levnější... už těch 3,5k za desku je u Z170 skoro minimum...btw: máš xK cpu, že potřebuješ Z170 desku ?

Intel Core i5-6600K

Zrovna tady bych nekupoval zákonitě tu nejlevnější desku co najdu (a to přitom sem zastáncem levných desek u nonK cpu), nekupuj Kigston paměti (kauza hynix) a nepodceň chlazení... to cpu jde velice slušně přetočit...

Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400 by byla pro desku dobrá nebo vzít něco ještě lepšího někdo mi to tady totiž jinde doporučil

Může být. Lepší stejně nemají reálný smysl.

Zrovna dneska sem jedny Crucialy objednával a určitě bych se jich nebál... někdo by řekl vzít rychlejší... co sem našel testy, nějak moc rozdíl tam není... (půl fps je na úrovní chyby měření)

Já sem spíš myslel nějaké paměti pro ddr4 protože doma mám jenom dd3

Sám sis odpověděl...

Silnější a lépe chlazená napájecí kaskáda:https://www.czc.cz/msi-z170a-sli-plus-intel-...

Dík