Zakladni deska

a8n-sli, u teto desky se mi povedlo ze zadni strany pri demontazi uloupnout malinky kremik, tak jsem ho tam naletnul zpet,ale deska nespusti obraz, ale kdyz vyndam pameti tak pipa bios. Asi mrtva neni, myslite ze se to da nejak vyresit?

Odpovědi na otázku

Reklamace.

zel bohu reklamace nepripada v uvahu, uz mam po zaruce, ale hlavne je to moje nemotornost. jde mi spis o to zdali je mozne najit nejaky servis ktery by pomoh a pri otestovani i opravil ci vymenil vadny potvurky. nejedna se ani tak o vadny Proc. ci pameti nebo GRF. vsechny tito komponenty behaj

myslím že ne a stejně mě zajímá jak se letuje křemík

copak ja vim co je to za potvoru?? ale po stranach ma pocinovane konce, videl jste neco takoveho?

hoď někam foto dílu a místa na desce

smd suciastka sa pri troche sikovnosti a cviku da vymenit, skor vidim problem v identifikacii a hodnoty tej suciastky

hihihi tak konecne jsem se k tomu dostal!!!! (identifikace) je toho naseto na kazdy desce mraky, zadny kondenzator zadny svaby ani odpory, ale male, vetsi i velke sedive ci piskove zrvene obdelnicky a po stranach maji cin (stribrny) to je fuk, pujcil jsem si hrotovlou pajku co prodavaji nekde za 149,- a hezky jsem si naostril hrot , voala a deska funguje