Základní deska SAPPHIRE PURE E350

Dobrý den.základní desku SAPPHIRE PURE E350 mám obsazenou 2GB pamněti.Kingston 12800CL11.chci ji navýšit o 4GB. mohu použít pamnět i jiného výrobce?poradíte mi nebo doporučíte co mám koupit.děkuji.

Odpovědi na otázku

Děkuji to jsou paměti do netobooku.na mé desce jsou klasické sloty.název.SAPPHIRE PURE White e350.jinak moc díky.

s E-350 Ti ide aj wordpad?

PURE WHITE E350D,MINI-ITX MB

to je odpoveď na čo?

Paměť je tam obyčejná DDR3 a jde osadit až 2x4GB. Takže pokud máš teď 1x2GB, dokoupil bych 1x4GB o +- stejných parametrech. Tedy něco s 1600MHz (=PC12800) a CL11 (ale klidně i CL10).Vždy je malé riziko, že to nepojede, takže to kup někde, kde ti to bez problémů vymění, kdyby to deska nevzala.

DĚKUJI VŠEM.