Základní deska-Bude fungovat Ram,Procesor?

Dobrý den, Měl bych otázku jestli na základní desce MSI Z490-A PRO která podporuje DDR4, bude fungovat ramka která je DDR3 a taky jestli na ní bude fungovat Intel core I5 3350p.Ptám se protože moje stará základní deska podporuje jenom DDR3 a tak si chci vylepšit ramku na DDR4, a nechci narazit na problém že mi nebude fungovat Procesor nebo Ramka než je taky vylepším

Odpovědi na otázku

A podívat se na web výrobce desky, jaké podporuje procesory, by nešlo? Proč to někdo má hledat za tebe? Každopádně s tou RAM se ani dívat nemusíš, DDR4 má jiný slot, než DDR3.

Procesor ani paměti ti tam fungovat nebudou.

DDR4 není zpětně kompatibilní. Ono to ani fyzicky nejde špatně zapojit, pokud do té paměti nechcete vyřezat nový výřez. :D Sice jsem to deailně nezkoumal, ale myslím, že ten 8 let starý procesor do té nové desky také nepůjde.

Sním či bdím ??? Je tohle vůbec možný ???

ta doska vyborne funguje s procesormi 10. generacie a DDR4 ramkami. S inymi nie.

Díky všem za odpovědi, :D Určitě to pomohlo, budu si muset šetřit jak na základní desku tak i na Procesor a Ramku, XD asi se ptáte jak můžu mít tak starý PC, já sám to ani nevím, jediné co vím je že v něm mám GTX1050 ti, ale to ničemu nepomůže protože PC je tak dobrý jako jeho nejhorší část... A to jsem se divil proč se mi seká GTA 5 XD