Zakladni deska asus m5 a97 r2.0

Dobrý den, zakoupil jsem si tuto zakladni desku asus m5 a97 r2.0.při zapojeni jsem nikde na desce nenašel místo pro zapojeni předního panelu sluchatek a mic. plus 2x usb . koukám se špatně a na desce to je nebo tahle zakladní deska nepodporuje ?díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Manuál jste hodil do koše, nebo ještě ne?

manual je celý v angličtině a nějak se v tom nevyznam bohužel česky sem nikde na netu nenašel proto píšu sem

Jsou tam i anglicky kreslené obrázky. Nechápu, kde jste vzal odvahu hrabat se v hardware, když se mimo jiné předpokládá aspoň základy angličtiny!

stačilo napsat jen jestli to tam je to mě stačilo.

A ještě se vydávejte za "amatéra" a budu zvracet!http://www.manualslib.com/manual/414970/Asus-M5a97-... - najít obrázek musí být dřina, někoho si na to, diletante, pozvi.