Zákl deska

Dobrý den, jakou základní desku by jste mi doporučili k Procesoru i5 - 2300 za rozumnou cenu, děkuji

Odpovědi na otázku

Jakoukoliv, kterou seženeš za rozumnou cenu. Hodně štěstí.

Mimochodem myslel jsem, že už to PC máš a jen řešíš upgrade:https://www.zive.cz/poradna/procesor-intel-ok... Pokud ho ani nemáš, tak jdi rovnou do něčeho nového. U této generace je problém, že slušné desky nejsou ani v bazarech, protože už pochcípaly. A pokud se nějaká najde, je drahá a stejně u ní nevíš, kdy chcípne také.Bohužel. Samotné i5 generace 2000 / 3000 jsou stále dobré CPU, ale desek pod ně je už málo.

Upozornění bylo odesláno.