» Poradna » Programy

Zákaznický servis pro web stránky

Ahoj, prosím o radu, scháním něco jako Live chat, zákaznický servis pro web stránky abychom mohli chatovat se zákazníkama, důležitý aby byl v češtině jelikož google najde pouze anglické, děkuji za rady

Odpovědi na otázku

blueboard.cz ...

Lespi asi bude stahout nejaky anglicky, a prelozit, zase tolik textu tam neni...

ja na svých stránkách používám http://www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php...

i náročné slovní spojení jako "send" musí být přeložena?

no nemusí, ale je to lepší :) to to žádná firma z čr nenabízí?

myslis ?... no pokud chces, udelame :)