» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zakázat hlášku "Zakázáním doplňků můžete urychlit procházení obsahu"

Dobrý den,IE9 mě docela často otravuje hláškou "Zakázáním doplňků můžete urychlit procházení obsahu". Můžete mi prosím poradit, kde tuto otravnou hlášku zakázat?DíkyGG

Odpovědi na otázku

Klikni na "Nezakázat". Nebo v tom výběru co zakázat zadej dlouhý čas (třeba 30 s)

Když kliknu Nezakázat, tak mě to po pár dnech/týdnech otravuje znovu...

Je to sice OT, ale neni lepsi zakazat otravne doplnky, ktere evidentne zpomaluji IE? Tahle hlaska totiz ma docela smysl.MP

No .. jsi kapku mimo. On ten IE tuhle hlášku zobrazuje i v případě, že tam máš dva - tři doplňky, které nedělají vůbec nic... a rozhodně IE nezpomalují. Takže... nějaká další rada? .)

V hlasce mas i cas, o kolik zhruba milisekund byl start IE opozden "diky" tomu kteremu doplnku.Dival ses do ni?MP

Jinak se vypina napr. pomoci GPO "Disable add-ons performance notifications" .. viz napr. http://answers.microsoft.com/en-us/ie/forum/ie9-window... Radeji bych ale doporucil zvysit threshold dejmetomu na 1000ms nez uplne vypnout tuto dulezitou a smysluplnou hlasku.MP

Díky, zkusím GPO. Ale ten treshold tam nemám možnost měnit - jen povolit/zakázat.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\MAO Settings\AddonLoadTimeThresholdMP

Díky, ale ten klíč Treshold tam nemám. Končím na MAO Settings a pak ještě podklíč Category.Mám W7Ent.

Klic je MAO Settings. AddonLoadTimeThreshold je hodnota. Asi jsm to mel napsat blbuvzdorneji.MP

Díky.