» Poradna » Notebooky

Zakázaný vestavěný mikrofon u notebooku

U mého notebooku MSI CX-61 jsem si omylem zakázal vestavěný mikrofon. Mezi zařízeními není. Nevíte jak si zase povolit? Mám OS win 8.1.

Odpovědi na otázku

Prave tlacitko na Tento pocitac - Vlastnosti - Spravce zarizeni - najit mikrofon - Povolit zarizeni.

A jestli neni videt ve Spravci zarizeni, tak je asi zakazany v Biosu.

Blbost a ještě větší než předcházející vstup.

A takhle soudis dle ceho? Nevim, co mas za krap ty, ale na ThinkPadech si v Biosu muzes zakazat nebo povolot jakekoliv zarizeni (mikrofon, kameru, touchpad, bluetooth, atd, atd, ...). Tudiz jestli neni zarizeni videt ani ve Spravci zarizeni, musi byt bud nefunkcni nebo zakazane nad OS...

A kde přesně v biosu? v zařízení není.

Vpravo dole - ikona repráčika - klik PTM - vybrať Nahrávacie zariadenia a tam nájdeš Microphone. Označiť - PTM kliknúť a vybrať Zapnúť.

Tam přesně nic není :)

Nuž tak si aktualizuj ovládač ZK.

áá, už to mám :D :D díky všem :D přišel jsem na to sám :D

Zkus restartovat komp. Mě taky občas se ztratí nějaká zařízení. Případně pomůže suspend & resume.