» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zakázaný účet správce - Windows 10

Zdravím, při pokusu o přidání hesla do Windows 10 přes nastavení v nabídce start - účty - možnosti přihlášení se mi změnil typ účtu na guest. Pokud chci změnit typ účtu na administrátorský, tak mi Win vyhodí hlášku ať zadám heslo správce a kliknu na tlačítko ano, ale heslo není kam zadat a tlačítko ano je zašedlé. Nemá s tím někdo zkušenost ? Hledal jsem návody na internetu, ale většinou jsem skončil s chybovou hláškou "přístup odepřen". Předem děkuji za případné nápady

Odpovědi na otázku

Guest je spešl účet a ten je zablokovaný ale to asi nie je typ účtu. len názov (neviem o tom, že by mohol byť aj franta účet ako guest). Samosato neexistujue. Mal si vytvoriť admina hoci frantu a potom laborovať so svojím účtom. Skús to ako ja: http://www.zive.cz/poradna/ako-zmenit-ms-kon... (netplwiz)