» Poradna » Programy

Zakázání automatického doplnování textu v chrome

AhojTo zase vymyslel nějaký...... tohle.V prohlížeči chci napsat text,ale on ho zná již přede mnou a tak si ho sám bez svolení doplní,ale nepustí mě doplnit ho mnuálně a trvá na pouze použití tohoto udavačského textu.např rohlíky a když chci napsat nakoupit..tak tam již skáčou pouze rohlíky a nepustí mě to přepsat.Nebo chci napsat nějaký název a skáče tam již rovnou text se stránkou atd.Jaks e to zakáže toto doplnování textu Proboha.Stejnou debilitu vymyslela nějaká ženská dokonce i v mobilních telefonech a i tam se to musí vždycky vypnout.

Odpovědi na otázku

Samozřejmě službu "předpovídání mám normálně zakázanou.

Udavačský text? :) Nic se vypínat nemusí, dá se to samozřejmě přepsat.

Ne v mobilu to nemusis zapinat. Ja to pouzivam a nevadi mi to. Musil navolit vlastni slova ktere ty blbiny potlaciV chrome jak by smet, nepovolovat

Myslis v omniboxu? Staci ten nabizeny text vymazal klavesou del