» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zakázané služby třetích stran

Ahoj, Mám trochu větší/menší problém. Svojí debilitou se mi povedlo zakázat na notebooku služby třetích stran.....a to všechny. Po restaru počítače mi naskočí můj účet a přestože heslo zadávám správně, vyskakuje mi upozornění, že heslo je špatné. Vím vím, moje blbost, ale nevíte někdo co s tím? 😅Předem díky za odpoveď.

Odpovědi na otázku

Nabootovat (z flešky) instalačku. Vybrat "Opravit tento počítač" > Použít bod obnovy.Pokud bod obnovy žádný není k dispozici, čeká tě klasická reinstalace. Příště buď chytřejší a systém si pravidelně zálohuj. Pak, v případě jakychkoli problému systém obnovíš z této zálohy v řádu minut...

Ouki, děkuji, jde se na to. Ano ano, za blbost se platí.

Zkusila bych nejdriv nouzovy rezim a tam to opet zapnula.

Nemáš to přepnuté na jiný jazyk? Zkus si zapnout virtuální klávesnici a nacvakat to na ní, ať vidíš, co skutečně zadáváš. Pokud je ten tajný systém Windows, tak na přihlašovací obrazovce je ikona pro nástroje usnadnění, tak si ji tam zkus zapnout.