» Poradna » Mobily

Zahraniční eshopy

Dobrý den,,prosím o radu kdo má zkušenosti s nákupem mobilu přes zahraniční eshop , jestli byl problém s doručením a jestli měl starosti s celním řízením a zda je zboží kvalitní .Děkuji

Odpovědi na otázku

-ano -Gearbest, eBay , Amazon-platba Paypal platební karta-ano bylo to tak kvalitní jak to mělo být

Dodám že telefony jsou osvobozeny od cla, ale ne od dph.

Zahraničních eshopů je asi milion, takže tvůj dotaz je zcela nesmyslný bez uvedení konkrétního eshopu. V zahraničí jsou shopy zcela seriózní, pochybné i úplně podvodné. Stačí si jen vybrat :)

https://shop.fontech.cz/cs/info/proc-nakupovat-u-nasbez DPH a cla, Gearbest - ale sklad v EUVše proběhlo k mé plné spokojenosti.