Zahoření PC

jaký je dobrý program pro zahoření PC?

Odpovědi na otázku

Zapalovac.Program nepotrebujes.Jinak staci spustit nejakou narocnou hru.

Na starších PC stačilo pustit film V DivX. Až se z toho kouřilo.....PC není motorka abys to musel zahořet. Jestli chceš zkontrolovat jestli to po delší dobu zvládne maximální zátěž tak to je něco jiného.

Používám Fritz poslední verze na 48 hodin plného výkonu. Kromě síťového rozhraní zatíží vše na 100%.

pokud mas grafiku ATI Radeon X1600 a lepsi, tak muzes stahnout program Folding@Home - jednak ti plne vytizi pocitac a za druhe pri tom pomuzes pri vyzkumu rakoviny, Alzheimerovy choroby, Parkinsonovy choroby atd.

1. MEMTEST - 20min.2. HDTUNE3. 3DMark 2001

ten hdtune jsem pouštěl, memtest jsem nechal bezet 5 hodi a ten 3D mark jeste zkusim