» Poradna » Počítačové sítě

Zahlcování bufferu

Zdravím, chci se zeptat co dělat se zahlcováním bufferu, jediná možnost co s tím v mojí anténě dělat je Traffic Shaping, chápu dobře že ten Burst kdyby byl nastavený na 512 Kbps tak propustí pakety velké do 512 Kbps okamžitě nebo jak to funguje? Díky.https://ctrlv.cz/lLE1

Odpovědi na otázku

Problém so zahl.buf. je možné opraviť jedine opraveným firmware, alebo výmenou antény, ktorá to nerobí.

Ještě se chci ujistit že se opravdu zahlcuje buffer 😀 mám packet loss, skoky Pingu a na dslreports to ukazuje bufferbloat C

Ahoj, chtel bych se zeptat, zda jste tento problem nejak po 3 letech vyresil?