» Poradna » Ostatní

Záhadný narůst výkonu u pc

Dobrý den, stala se mi taková zajímavá věc. Ještě nedávno jsem měl pc bez SSD a bez originálních windowsů. Pak jsem si ale vylepšil pc právě tím SSD a dostal jsem originál windows 10 pro. Tou zajímavostí je, že když teď hraju svoje oblíbený hry (Arma 3, Squad) tak mi jedou tak o 25 fps +- více než předtím. Na úplně stejný detaily jako před vylepšením pc. Vůbec si neztěžuji ale zajímalo by mě jak je to možný. Jestli má pro to někdo nějaké vysvětlení, tak bych byl rád kdyby se někdo vyjádřil. Možná by to mohlo pomoct někomu, kdo by chtěl zvýšit výkon svého pc

Odpovědi na otázku

Možná ty neoriginální Windows měly v sobě nějaké "bonusy".

Zdá sa ti, ži idú rýchlejšie.... ale ty si PC vylepšil SSD - hra niekedy využíva HDD/SSD ako virtuálnu pamäť - a SSD je rýchlejšie pri zápise a čítaní.... procesor nemusí čakať, tak rýchlejšie môže spracovať požiadavky....

Přestal jsi těžit (nevědomě, na pozadí) kryptoměny.