» Poradna » Programy

Záhadnej autorun

nechápu to.. asi před mě sícem sem kuli virům přeinstaloval(tak asi jako každej Wokna) - tzn. normálně čistou instalaci, i s formátováním, ale po nainstalování nešel autorun, zkusil sem se prohrabat v registrech, ale tam je to ok, o programech taky vim že to některý můžou vypnout, ale ve chvíli kdy sem měl nainstalovaný ovladače ke grafárně a MB by to asi těma programama nemělo bejt..., včera sem přeinstaloval Windy znova, hodim tam CD k základní desce, a načte se, pak , ale pak už nic, a v druhý mechanice to samý, taky se načetlo jenom první CD a pak už to zase nejde, eště zdůraznuju že registry jsou v poho, a žádnym programem kterej tam ted mam to taky na 99% neni..., kde je něco špatně?? pokud vim, tak v biosu nic okolo autorunu neni ne??( mam Win XP pro sp1) díky moc za vyřešení......

Odpovědi na otázku

A k cemu je vlastne dobry autorun (pominu-li fakt, ze se pres nej muzete nakazit viry, rootkyty a ze je to velmi otravna "vlastnost")?

Zo stranky MS si stiahni utilitku Autofix.

dík, ale nepomohlo to...... já už fakt nevim...