» Poradna » Programy

Záhadné zasekávání po půlhodině nečinnosti

Ahoj, mám následující problém:

počítač se po nějaké době nečinnosti zasekne, ne celý, ale postupně, nejdřív se zasekne plocha(nejde dát pravé tlačítko např.), pak taskbar(tzn nejde správce úloh kde bych moh odstřelit seklej program), pak postupně programy.

Vůbec nevím, čím by to mohlo být. Zajímavý je, že když nechám na pozadí přehrávat hudbu, nesekne se to.

Je to čerstvá instalace WinXP SP2(čistá reinstalace, před tím to nedělalo), skoro žádný ovladače, jen .NET 2, Catalyst.(Akorát jsem řešil(a vyřešil) problém že nešel Catalyst Control Center s .NET, nevim jestli to může bejt příčina)

Nestalo se vám to někdy?
Díky

Odpovědi na otázku

Já měl problém s NET 1.1 SP1 - Win naběhl a stál - kouslý, asi 10 minut, pak vše jelo dál...
Stačilo neinstalovat SP1 ...

Skutečně potřebuješ ten NET? Používá ho hodně programů, to ano, ale jestli jej máš jen kvůli ovladačům grafiky...
Moc uživatelů tenhle panel nepoužívá. Stačí základní nastavení...

Jinak bych si ještě troufl tipnout na úsporný režim, který se nějak zasekává :)