» Poradna » Notebooky

Záhadná DVD mechanika u notebooku Lenovo G560

Zdravím,včera jsem byl u známého a večer když jsme vypli jeho starší notebook Lenovo G560, tak po chvilce začala z neznámého důvodů problikávat DVD mechanika (žádné DVD v ní nebylo) . Notebook byl již snad hodinu vypnutý, byl pouze připojený adaptérem do zásuvky. Nesetkal se již někdo s podobně záhadným jevem?Zkoušeli jsme pomlet s konektorem od adaptéru, zda-li to neudělal špatný kontakt, ale kontrolka již od té doby nezablikala, takže kdoví co se vlastně stalo.Předem děkuju za jakýkoliv názor, docela rád bych věděl, co způsobilo rozblikání DVD mechaniky ve vypnutém stavu.

Odpovědi na otázku

Více ti poví Prohlížeč událostí.

Když je notebook vypnutý?

Obávám se, že na tohle nikdo uspokojivě neodpoví.Notebook má celé napájení stále v "pohotovosti", přinejmenším hlídá baterii, a také Intel dost šije do věcí, které fungují během vypnutého stavu.Takže si mohl prostě oťukat periferie.Nebo se mechanika rozhodla zablikat, to už nikdo nezjistíme proč. Z pohledu blikání ledek je to totální blackbox.Jestli vás to skutečně zajímá, pak projděte datasheety notebooku, mechaniky, případně kontaktujte výrobce. Ale moc od toho neočekávejte.