» Poradna » Web a internet

Záhada

Předem říkám že jsem netechnický tip a potřebovala bych pomoci máme doma dva modemy jeden přes kabel (rodičů) a druhý bezdrátový (můj) mamce na mobilu funguje internetová aplikace (hra) pouze přes můj modem čím by to mohlo být? Předem děkuji za jakékoliv rady IP adresy nastavené nemáme.

Odpovědi na otázku

Podle křišťálové koule to není záhada, ale je to rozbitý.

Uf, nějak nerozumět řeči tvého kmene. Pravděpodobně máte dva routery???, z toho jeden bezdrátový. Potud dobrý. Máma se mobilem připojuje k tomu routeru kabelem, nebo jak tomu máme rozumět?PrasatkoPee

Holka modrooká, když se tě tu ptají, ve svém zájmu bys měla reagovat. Na té druhé poradně jaksi, pár dní už nestaví taxi.

když nemáte IP adresy tak logicky nemůžete na internet