» Poradna » Počítačové sítě

Zahada zvana seznam

Nevim co se stalo, teda vim, ale vubec temu nechapu. Spadl mi www.seznam.cz. Nemuzu se pripojit na svuj mejl. Vyhledavani skoro nefunguje(nekdy se nacte stranka urcena pro pomala pripojeni). Vsecko ostatni(mam na mysli ostatni servery, vcetne atlasu, centra s mejlama) jede ok. Firewall ani nastaveni site(nastaveni pripojeni k internetu to co menit muzu a ma to smysl), kam az se lze proklikat nema na nic vliv. Na druhem kompu, ktery stridave pripojuju podle potreby namisto prveho PC k internetu je ten same problem, avsak kamosum - jine ISP - to jede normalne (muze to byt chyba ISP?). Ping je relativne normalni - odezva (40-160), jak na ip tak na www. Neprovedl sem zadno zmenu, cim to teda ku*rva je? Nesu psychicky moc odolne, toz mi nekdo prosim poradte inak sa zblaznim. DikyPS: Uz sem to tu jednou psal, ale nikdo mi neodpovedel (skoro nikdo, ale odpoved me akorat pobavila :) )

Odpovědi na otázku

A když si pamatuješ, že jsi to sem psal, proč to píšeš znova?

tak se zklidni, abys byl psychicky odolnejsi. psat tohle cele kvuli seznamu a jeste podruhe... jak se jmenuje tahle uchylka?

Seznamus Repeatus, zkráceně SeRe.

Pisu znova protoze si myslim, ze v pul treti rano, dyz sem to psal prve, tu asi neni moc lidi a postupne se to propadne do propasti ignorace na nakou patou stranku myslim, ze tak stare dotazy ctou jenom naci ultrahardcore "zivi" (od zive) lude. Tech je malo a tak to pisu znovu, protoze v tuto hodinu je vetsi pravdepodobnost, ze sa na to podiva nekdo, kdo bude vedet (nejen jak pobavit, ale aj jak problem odstranit). toz tak

Víš o tom, že když ke starému zapadlému příspěvku cokoliv dopíšeš, tak se zase vyhoupne na výsluní...? (tzn. netřeba zakládat duplicitní) Kdyžtak si to nech vysvětlit od Jana Baluna.

Díky, tímto bych se měl posunout nahoru, že?

Ano, učíš se rychle.

Dobrý je napsat třeba:POMOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nebo HELP MI PLÝZ

Tys ho přivolal! Ten magor je zase tady!

Pořádná Poradna |  |

Krucináááááááááááááál!

Poslední hřebík do rakve zdejší poradny a další důvod pro poradnu novou....

ano, zacit jemne a postupne v agitaci pritvrzovat.

Aby nedošlo k omylu - s Balunem nemám nic společnýho.

jenom aby

To sem neříkal tobě, ty si mysli co chceš, je mi to jedno.

Arko technik s.r.o. |  |

Vymazat soubory cookie.. (Ovládací panely -Nožnosti Internetu-záložka Internet vlastnosti) dále i Odstranit soubory - Odstranit veškerý obsah offline muzeš vymazat i historii pak je dobré v systémových nástrojích provést vyčištění disku. A spustit podpůrné programy, jako je AKTUÁLNÍ antivirový program třeba Avast ( http://www.asw.cz/cze/down_home.html ) je po bezplatné registraci pro domácí uživatele zadarmo a třeba Ad-Aware SE Personal ( http://lavasoft.element5.com/default.shtml.en )snad to pomůže

nepomuze :), uz sem to zkousel, bohuzel