» Poradna » Počítačové sítě

Zahada zvana seznam

Nevim co se stalo, teda vim, ale vubec temu nechapu. Spadl mi www.seznam.cz. Nemuzu se pripojit na svuj mejl. Vyhledavani skoro nefunguje(nekdy se nacte stranka urcena pro pomala pripojeni). Vsecko ostatni(mam na mysli ostatni servery, vcetne atlasu, centra s mejlama) jede ok. Firewall ani nastaveni site(nastaveni pripojeni k internetu to co menit muzu a ma to smysl), kam az se lze proklikat nema na nic vliv. Na druhem kompu, ktery stridave pripojuju podle potreby namisto prveho PC k internetu je ten same problem, avsak kamosum - jine ISP - to jede normalne (muze to byt chyba ISP?). Ping je relativne normalni - odezva (40-160), jak na ip tak na www. Neprovedl sem zadno zmenu, cim to teda ku*rva je? Nesu psychicky moc odolne, toz mi nekdo prosim poradte inak sa zblaznim. Diky

Odpovědi na otázku

Asi Vám počítač naznačuje, že byste měl začít používat nějaký lepší vyhledávač, než je ta parodie na Seznamu.. :o))

ono ide hlavne o ten mejlove ucet. buhvikdo fsecko ho zna, ale hur na keho bych zapomnel (oznameni o zmene mejlu), dybych ho zmenil. inak na  vyhledavani pouzivam gugl

Od toho je přesměrování. To snad Seznam umí, ne?Já vím, není to moc konstruktivní řešení.. Leda zkuste promazat všechny cookies a Onternet Temporary Files, na to MS IE dost často dojíždí. Další možnost je zkusit lepší prohlížeč (Mozilla, Opera, Firefox).

Seznam? To neznám...