» Poradna » Programy

Záhada s ICQ 5.1

Setkal jsem se se zvláštním problémem s ICQ verzí 5.1. Se všemi kontakty z listu můžu psát bez jakéhokoli problému, vše OK. Kromě jednoho. Dotyčná osoba má tentýž problém se mnou - se všemi kontakty si píše bez problémů, ale vzájemná komunikace dělá potíže a to takové že cca 50-75% zpráv nedojde (žádná chyba odeslání nebo tak něco) - jednoduše je zpráva napsána a odeslána, ale adresát ji nedostane. Je to pro mě vážně záhada, netuší někdo aspoň co tento problém způsobuje? Díky

Odpovědi na otázku

asi sis ji hodil do ignorovanych

no tak toto je "urcite" oricina, ktora to sposobuje...Skus kontaktovat nejakych spravcov ICQ ak to je vobec mozne inak si neviem predstavit co to moze robit.