» Poradna » Ostatní

Zahada alebo co

Zdravim lidi!Mensia somarinka ma trapi, pri starte pc sa mi pri nabiehani win alebo tesne po jeho nacitani samovolne restartne comp. Nemenil som nic slo to vzdy, len ked som prestal kurit v izbe, tak mam zimu, tak ci to tym nie je, lebo ked mam pusteny radiatoror tak nabehne v pohode. Neviete nahodou co za citlivku to sposobuje? Mam MSI k7t delta, Athlon 1900+ (ziadne overclocking), Gforce fx 5200 inno3D, 256 MBram, DVD rom Toshiba, Teac 48/40/12, disk 120 Hitachi a naprt stolicku, ktoru musim vymenit:) Tak ak by sa dakto chytil tak len smelo.Dikjozo SVK

Odpovědi na otázku

To vis, ze je to tim.Pevny disk nizke teploty moc rad nema, takze muze chvili trvat, nez se zahreje a dostane do aspon trochu slusne pracovni teploty. Co na to rikaji loziska a krokove motorky v disku, ani rikat nemusim, co ?

Na teplotu jsou citlive predevsim mechanicke zalezitosti. Takze to jednoznacne bude HD. Jakou teplotu v te mistosti mas?