Zadní větrák

Zdravím mam PC: Core i5-3470 3.20Ghz, Gigabte N650TOC-2GI, RAM DDR3 8GB/1333MHz, zdroj 500W Evolve.Mam tam Freezer 7 Pro chladic CPU a zadny jiny vetrak tam neni. Chci koupit vetrak na zadni cast PC aby vyfukoval teply vzduch zevnitr ven. Chci se zeptat jaky by jste mi poradili a jake budou pripadne rozdily v teplotach. Bedne je docela obycejnaDekuji za rady

Odpovědi na otázku

Nereste vetrak, reste nahradu toho elektrosrotu, co jste poridil misto zdroje.Jinak Noctua nebo aspon Nexus. Velikost (120mm? 140mm?) podle skrine samozrejme.Rozdily? No par stupnu to da.. Ale zalezi zejmena na te skrini. Jestli je to nejaky derovany klumpr, nemusi to byt moc znat.

Ano vim o kvalitach toho zdroje ale to sem tu nechtel resit...Skrin je tam takovato http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/11/84/...

Skrin je OK. Tam ten ventilator pomuze.V zasade tam muzete dat jakykoli ventilator spravneho rozmeru (daneho otvory na skrini). Ty mnou vyse navrzene fy delaji drazsi, ale velmi tiche ventilatory. Fan za 60Kc bude fungovat stejne, jen bude zdrojem hluku. Dulezite je, ze na tomto miste namontovany ventilator musi foukat ven.

Chtel bych tam dat http://interlink.tsbohemia.cz/arctic-cooling-f8-ventila... respektive http://interlink.tsbohemia.cz/arctic-cooling-f8-pwm-ven... tento je rizen PWM, kdybych tam dal ten prvni tak ho nebudu moc regulovat treba pres speedfan ? Nebo nechapu cim je ten prvni regulovany

Tam je misto jen na 80mm ventilator? Fakt ne na vetsi?

to jeste nevim nedival jsem se, dam tam nejvetsi co pujde jen me jde ted o ten rozdil mezi tema dvema

tak asi je to 90 prumer co jsem nameril a jsou tam 2 pozice na sroubky