» Poradna » Mobily

Žádná SIM - iPhone 5

Dobrý den,Na Telefonu iPhone 5 mi z ničeho nic přestala jít SIMka. Dříve fungovala v pořádku. Na jiných telefonech moje SIMka jede a na mojem telefonu taky fungují jiné SIM karty... Tak kde je problém? (Restart, letovýrežim zap vyp ani reset nastavení sítě nepomáhá). Vypadá to, jakoby moje SIM byla zablokována konkrétně k mojemu telefonu. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Žádná taková blokace neexistuje. Pokud telefon píše "žádná SIM", znamená to, že není schopen s ní hardwarově komunikovat. Může být částečně poškozený slot v telefonu, že některé SIM kontakt mají a tady ta zrovna ne. Doporučuji zkusit kontakty na SIM důkladně vyčistit. A případně si nechat SIM vyměnit.