» Poradna » Notebooky

Žádám o recenzi notebooku

Dobrý den chci vás poprosit o vyjádření a recenzi na notebook Acer Aspire 5 Steel Gray (a 515-516-38 L 9) (na.gpdec.003),chtěl bych si ho pořídit na klasické používání, surfování a stahování filmů, myslíte si,že bude v pohodě i za ty peníze děkuji za informaci.

Odpovědi na otázku

Na požadované postačí.

Kdy máš čas? Když tak mi ho můžeš poslat už dnes

Taky se hlásím, stačí zaslat kurirem na adresu John Doe, Vaclavske nám 1, Praha, tel 600123456 , john.doe@protonmail.com .A dik.

Řekl, že na Vámi požadované vlastnosti by v pohodě stačilo nějaké nové zařízení 2 v 1 které si vemete pohodlně do postele a můžete ho používat i jako tablet P.S Samozřejmě, ale zařízení s WINDOWSEM!!!!