Začínající streamer, jakou střihovou kartu ?

Zdravím chci začít streamovat přes Twich, ale nevím jak přesně poskladat vše potřebné. Jde o tohle, mám Notebook MSI GT 72VR 6RD QuadCore Intel Core i7-6700HQ, 3200 MHz, NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB 192-bit GDDR5 a 12 GB 1200 MHz DDR4-2400 na tomto notebooku chci hrát ale nechci aby mi stream zatěžoval PC tudíž přemýšlím nad střihovou kartou. Četl jsem že některé střihové karty nezatěžují PC, je to tak ? Pokud ano tak jaké, pokud ne je tu možnost č.2 mám ještě jeden PC je trochu starší normální stolní PC včetně druhého monitoru tudíž bych ho mohl využít na stream a Notebook na Gaming. Jak to vymyslet co nejlépe ? Děkuji za jakékoli informace :)

Odpovědi na otázku

A jak dlouho budes streamovat? Chapes, ze tak do 20 minut se ti ten notas poradne zahreje a dropnou ti FPS?