» Poradna » Programy

Zacinajici elektrotechnik amater- kde v Praze sehnat vybaveni (pajka, dalsi mater., literatura...)

Chtel bych pozvolna pochopit nektere zakladni veci a cinnosti z oblasti elektrotechniky, umet si pripajet uvolneny dratek a jine malickosti z oblasti elektrotechniky. Momentalne moje znalosti jsou na level = 0, chapu, ze se nemaji strkat prsty do zasuvky

Odpovědi na otázku

Nektera "hejblatka" se daji sehnat v GM Electronic , je to kousek pesky od stanice metra Florenc, smerem na Krizikovu.