Záchrana dat z hdd notebooku

Dobrý den, vyhořel mi notebook a chtěl bych zachránit data z jeho pevného disku. Disk je v pořádku. Nejlépe připojit disk do usb, zkopírovat soubory. Bohužel disk má starší rozhraní asi Ultra ATA 100 moc se v tom nevyznám. Každopádně má jinou koncovku než jakýkoliv nový pc. Jde o tento disk: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx Neznáte nějaký spolehlivý a laciný USB-ATA konektor. Díky všem! Alex

Odpovědi na otázku

s ebaye se to dá pořídit za polovic ale zase si chvilku počkáš, případně lidi co opravujou PC to maj většinou doma

Díky všem za rady! objednám ho

Nebuď líný a najdi si k tomu správný řadič.