» Poradna » Web a internet

Zablokovaný YouTube kanál

Dobrý den,nedávno jsem se ptal na nějaké rady ohledně mého zablokovaného kanálu. 2.8.2021 mi byl YouTube kanál zablokován za porušování zásad komunity. Na mém kanále se totiž vyskytla videa s pornografií. Já je tam ale nenahrál. Platil jsem si měsíčně YouTube Premium a dneska mi odešla platba i přes to, že kanál je stále suspendovaný. Napsal jsem na podporu, že chci peníze zpět. Na to přišla odpověď, že mi kanál odblokují. Pak přišel druhý v angličtině, že zůstává pozastavený. Na kanál stále nemám přístup a peníze taky nikdo nevrátil. Teď jsem jim napsal znovu, ať se ku*va dohodnou co se teda bude dít a že chci zrušit předplatné a vrátit peníze za období, kdy jsem nemohl zaplacené služby využívat. Mému kamarádovi se stalo to samé, a jemu kanál do týdne vrátili. Na mě serou už po třetí a začínám mít chuť vyřešit to soudně. Jestli nějaké rozumné rady, nebo kontakty, tak moc prosím. Dám ještě odkaz na ty dva emaily.1. Email (v Češtině): https://ctrlv.cz/yCnh2. Email (v Angličtině): https://ctrlv.cz/paWF

Odpovědi na otázku

Ano, zkus to soudně Když si neumíš zabezpečit účet YouTube, aby ti tam nikdo nemohl nahrávat péčko, tak se nediv, to je vážně tvoje hloupost, na tom nic nevysoudíš. Nicméně předplatné můžeš snadno zrušit. Normálně se přihlaš do Google, dej "spravovat účet" a tam najdeš jednu z položek "Platby a předplatné", kde najdeš vše, co kde platíš za jakékoliv služby Google.

Můj účet byl zabezpečený maximálně. Měl jsem 2FA, email, telefon, záložní kódy a Authenticator. Nicméně sama podpora mi řekla, že po zrušení kanálu se platba může zrušit pouze přes ni.

No evidentně jsi to zabezpečení neměl udělané dobře, to je prostě fakt a z toho se nevymluvíš. Nicméně už ses podíval do správy google účtu, jestli tam to předplatné je nebo ne?

není

Tak v tom případě prostě zablokuj tu platbu v bance. Jednoduché jak žebřík

Jasně, nečekej tady na rady nebo kontakty, řeš to soudně. Hlavně nezapomeň zdůraznit, že na tebe serou už po třetí a ať se ku*va dohodnou.