» Poradna » Web a internet

Zablokovany účet na fb bez důvodu

Během konverzace přes messengera mi bylo najednou přerušeno spojení a pak i najednou zablokovany můj účet na fb, jak to odblokovat, mám problém s klienty, mám beauty studio

Odpovědi na otázku

Máte dvě možnosti:1) https://www.google.com/ sem zadejte problém a třeba najdete stránku s řešenímAle já vám ušetřím práci, zadejte svůj problém sem: https://www.facebook.com/help/

a proč se ptáte tady? FB má na to svou podporu. Tady to nikdo nevyřeší.

Je potřeba obrátit se na podporu FB. Nicméně i když je to moderní, tak je opravdu dost nerozumné mít podnikání závislé převážně na facebookové stránce. Nikdy nemáš jistotu, co se Facebook s tou stránkou rozhodne udělat.

Přesně tak, FCB má být jen jako doplněk. Jinak vlastní stránky s nějakým vzkazníkem, vlastní firemní mail...

Dúvod bude asi reklama na to vaše studio na FB

nejspis jste nekde psala at ti migranti ....ou.to se mi taky stalo.nezbyva nez mit vice uctu pro vice zalezitosti.bohuzel nikde se spravedlnosti a vyreseni nedockate.jedineho koho fb posloucha jsou evropske urady a policie. a tak to je vsude. dyt vyresit nefer blokaci nejde ani u ceskych sluzeb na toz u celosvetove s miliardou uzivatelu.hledejte na fb ci yt stop cenzure na internetu, omezovani svobody vyjadrovani

Tak použij Visual studio a klienty dělej v něm, community edition je zdarma a nikdo ti ho nezablokuje