» Poradna » Mobily

Zablokovaný telefon

Zdravím, byl mi odcizen mobilní telefon policie ho vypátrala a byl mi navracen ve stavy kdy byl resetovat do tovarního nastaveni takže postupuju jako když jsem ho rozbalil až do kroku kdy na me vyskočí tato hláška: Zařízení bylo resetováno. chcete-li pokračovat, přihlašte se pomocí účtu Gogle, který byl s tímto zařízením dříve synchronizován.Takže normalně zadam svůj google účet a vyskoči na mě hláška: Přihlaste se pomocí účtu některého z vlastníků zařízení.A vrátí mě to zpět údaje zadávám na 100% správně a nevím si rady ....

Odpovědi na otázku

To je ochrana androida od verzie 5.1. http://www.zive.cz/poradna/zablokovany-telef... Po uplynuti 72 hodin od resetu by sa ti malo dat vraj uz normalne prihlasit...

Tam se píše o změně hesla a až pak následném resetu.Jeho problém je FRP, který žádný 72h limit nemá. K obnovení funkčnosti se musí telefon přihlásit původním google účtem který byl aktivní před provedením factory resetu (obdoba iCloud My Find nebo tak nějak u Apple). Pokud by udělal factory reset normálně z telefonu, tak se mu to nestane. Aktuálně má telefon který nelze používat :).Pokud původní heslo nezná, tak lze FRP prolomit - návod ať si dohledá sám (pozor na to, že se FRP automaticky aktualizuje cca každý měsíc, takže staré návody jsou nefunkční).

bylo by tu good, kdyby to los

mam zablokovan mobil 607417694