» Poradna » Mobily

Zablokovaný messenger

Zablokoval se mi messenger. Píše mi to: Vypadá to, že jste tuto funkci používal(a) příliš rychle. Zablokovali jsme vám ji. Další informace o blokování naleznete tady: Centrum nápovědy. Odkaz na centrum nápovědy je nefunkční. Když jsem si to centrum vyhledala sama, tak tam o tom nic nepsali. Opravdu nevím, co mám dělat. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Mám zablokovaný Messenger,prý že jsem moc rychlá.Bude mi to někdy odblokováno,nebo se tam už nikdy nedostanu?Díky za info,Skopalová.

Dobrý den,zablokovali mi mesenger a nevím, jak se mám k němu přihlásit zpět.

Ano, podle tvého psaní tady v poradně jsi opravdu moc rychlá. Takže nějakou dobu počkej a potom to třeba půjde.

Musite si messenger odinstalovat a spatky nainstalovat

To právě nejde

Neeeeejde to

Pokial mate problem s FB, preco nekontaktujete podpru FB?https://www.facebook.com/help/Ked mi vypadne elektrina, nevolam do Tesca, ale do davatelovi elektriny!

Ale oni maji problem s Messengerm

Nejde se mi přihlásit na messengeru prý sem moc rychlá počkala sem 30 min. a stejně to nešlo prosím pomocte mi prosímDěkuju

To stejně se stalo i mě, byla jste moc rychlá, vůbec nevím co s tím, zkoušela jsem to třeba za hodinu a nic a nikde to v nápovědě nemohu najít 🙁🙁🙁

Odblokoval to někdy někdo?

Mě se to stalo Taki na mém čísle Pak se mi zeptala kamarádka jestli nechci Její číslo že jo a já Ok A tet to má i ona já sem blbá prosím pomozte mi

Kdyz jsem si zalozil mesenger,zadal jsem overovaci kod a byl apatne , zkusil jsem to znovu a ucet byl docasne zablokovan. Rady jsem taky nikde nenasel.

Taky jsem si chtěl založit messenger a taky mi to zablokovalo pls pomoc

Odblokovalo se to po nejake době?

Mám stejný problém blokovaný messenger. Nevím jak postupovat dál.

Odblokoval to tady nikdo nikdy?

Nevim asi ne

Jak odblokovat messenzra

Poradi mi nekdo jak odblokovat messenzra dekuji

Zablokoval se mi messenger píše mi to ze sem funkci používala moc rychle

Vyhodilo mě to tak jdu na messenger špatný a nejde to prej jsem něco použila rychle a zablokovali mě to já chci messenger vy šmejdi proč mě už je to po 2 a už je to měsíc!!! 😡😡😡😡

Zablokoval se mi mesenger, psalo mi to to co vám, byla jsem moc rychlá. Zkoušela jsem odinstalovat a po čase zpět nainstalovat . Nic se neděje, nejde to. Poraďte co stím.

Mám ten samý problém jako Adéla. Prosím o radu. Mockrát děkuji.

Jo no to je strašný

Prej SME na ti moc rychlí Stejně tu neoišou jak to odblokovat

Použijte k ověření číslo někoho jiného.Fungovalo mi to.

Vy jste mě zablokovali prosím od blokování mám nervy jak sviňa prý jsem to mačkal moc rychle až mě to vyhodilo😡😡 a nemůž se připojit 🙏🙏😭😭😤😤😤

Proc mi nejde messenger?