» Poradna » Web a internet

Zablokovaný instagram pro údajné porušení pravidel

Dobrý den,bráchovi z ničeho nic přestal ráno fungovat instragram i facebook, prostě ho to vyhodilo, založil si tedy nový fb a chtěl i instagram, ale tam mu to stále píše že kvůli porušení pravidel se nelze k účtu přihlásit, ani si nemůže založit nový. I když zadá jinou emailovou adresu a chce si založit nový účet stále mu aplikace píše že pro porušení podmínek si nový instragram nelze založit. Přitom žádné podmínky neporušil a stejně ho to pořád dokola nechce pustit k založení nového účtu a jeho staré účty prostě zmizely.. Nevíte prosím někdo co s tím dělat?

Odpovědi na otázku

Zpytovat svědomí,nevinných jsou i přepněné věznice. Řešit na nějaké jejich podpoře. Podle IP a dalších věcí ho už vždy odhalí. Totéž dělá Facebook,kde snad musíš dokonce poslat kopii občanky.

Je celkem jisté, že podmínky porušil, jen se ti nepřizná :) A bohužel, ze stejného počítače už účet nezáleží. Možná až ta delší dobu.

nic...je to zadarmo, nechtějí ho tam, tak musí o dům dál

co s tím dělat :1. Nepsat to sem2. Napsat na podporu FB/Instagramu To mu blokli fb i instagram? Jako byla by to velká náhoda..

Asi lajknul nějaký anti-levicový komentář a bolševikům z Kalifornie se to znelíbilo.

A není tam náhodou pravidlo, že můžeš mít jen jeden účet na osobu. Tj založením druhého ty pravidla porušuješ.