» Poradna » Web a internet

Zablokovaný facebook

Dobrý den, potřebuju poradit, někdo se mi dostal na fb a fb mi hned psal jestli jsem to byl já, na tož jsem si i změnil heslo a druhý den jsem měl Facebook zablokovaný, příjde mi že účet jede dal chodí mi zprávy, že tam probíhají nějaké reklamy za které se platí a mě kreditka to není tak to neřeším, ale chtěl bych ho získat zpět, mám tam spoustu dat a nechci je ztratit, poraďte co mám dělat dekuji

Odpovědi na otázku

A jsi si jistý, že sis to heslo měnil na Facebooku a nešlo o phishing?
Jinak tohle může vyřešit jenom podpora Facebooku, nikdo jiný.

No evidentně sis to heslo nezměnil na správných stránkách. Takže účet s vysokou pravděpodobností už zpět nedostaneš.

Na FB se ti někdo dostal. Ale tím, žes jim skočil na podvod a pod zámnikou změny hesla jsi jim to heslo dal.

Při přihlášení by měl FB nabídnout možnost ověřit, že jste skutečně majitelem účtu. Podle vašich nedávných příspěvků, telefonu, e-mailu nebo tak. Případně skopírovat do internetového vyhledávače zprávu, kterou hlásí při pokusu o přihlášení. Asi nebudete jediný s tímto problémem.

Pokud nemáš dvoufázové ověření, tak si heslo můžeš měnit jak chceš... a počínaje změnou hesla na Facebooku se pokračuje změnou hesla na mailu a nastavením dvoufázového ověření i na něm.