» Poradna » Web a internet

Zablokování telefonu při použití Family Link

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit ohledně aplikace Family Link? Syn dostal nový telefon a při zakládání účtu na googlu jsem jemu i sobě musela nainstalovat aplikaci Family Link, protože ještě nemá 13 a já blb jsem zadala správně datum narození. Vůbec mu nešlo pustit youtube a tak jsem dost blbě nejdřív u sebe zrušila aplikaci FamilyLink a pak jsem v jeho mobilu chtěla zrušit jeho účet a založit úplně nový. Jenže jeho mobil se zamkl a pro odemčení vyžaduje rodičovský kód, který já nemám. Nevíte, jestli se tohle dá nějak řešit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Přehodit SIM.

... zkuste vymazat celý telefon - běžte na YT a tam si najděte vymazání telefonu - vašeho telefonu, pomocí HW tlačítek. Potom založte synovi nový účet...

... nebo se přihlašte pod svým účtem na PC a nastavení Google si změňte rodičovský zámek.

Petře děkuji. Něco podobného jsem nakonec udělala - pomocí bočních tlačítek restartovala telefon a nastavila celý znovu.

Jak a kde najdu YT ať výmazu telefon nejde mi přes kód ho odblokovát

Běžte na váš mobil a otevřete si Family link. Na levé straně nahoře jsou Tři čárky ty zmáčkněte a najdete tam rodičovský kód. Jen pro info mění se každou hodinu.

Koupit noví telefon