» Poradna » Mobily

Zablokování SIM karty

Dobrý den/dobrý večer Dnes po mě mobil chtěl PIN kód od SIM karty a následně kód puk ale já jo zadal 10x blbě a SIM karta se mi zablokovala takže se ptám jestli tento problém půjde ještě s operátorem vyřešit ? Díky Petr

Odpovědi na otázku

Problém lze vyřešit jedině tak, že ti operátor poskytne novou SIM kartu k tvému telefonnímu číslu. Karta u které byl 10x špatně zadán PUK se už odblokovat nedá.

Dobře děkuju a nevíte pod kterého operátora spadá mobil.cz

Neskutečné, jak jsou lidé "líní" /slušně řečeno/....Kdo se moc ptá, málo "googlí". "Práce" na 1/2 minuty...T-Mobile.

To je úplně jedno. Protože to stejně musíš řešit přes mobil.cz. TMobile to neřeší.

A ten PUK si začal zadávať z 123456789 . potom 123456788...atď. Alebo si genius čo si zapamätá PUK 1 a dokonca PUK 2 ? Potom nepoznáš čisla ?.

No spíše asi první možnost zablokoval jsem si ji sám protože jsem nevěděl co to udělá na po desáté

Novinka, víc jak 3× zadat pin a už se blokovalo.

Svatá prostoto... Panebože, do čeho jsi to rozum vložil (tedy spíš nevložil)?

Taky je dobrá ta o Červené Karkulce.

Prý stačí SIMku 10 minut povařit v horké vodě a pak zase půjde odblokovat.

Dnes je moderna doba, mikrovlnka mu to rychlejsie uvari.

3x chybne zadat PIN je umenie, ale 10x? Tak to uz si unikat a mali by po tebe pomenovat nejaku najtazsiu psychicku poruchu.

Dobrý den/dobrý večer Dnes po mě mobil chtěl PIN kód od SIM karty a následně kód puk ale já jo zadal 10x blbě a SIM karta se mi zablokovala takže se ptám jestli tento problém půjde ještě s operátorem vyřešit ? DíkyZupfer