» Poradna » Programy

Zablokování onclick

Jak pomocí NoScript pro prohlížeč nastavit filtr pro blokaci onclick "Citroen C4 Picasso NOVÉ" na stránce lidovky.cz Jde mi o to, aby se nezobrazil text "Citroen...

Odpovědi na otázku

V neděli v půl páté ráno řešíš filtr? A proč NoScript? Ve zdroji vidíš inc-cars a cars-wrap. To ti pro ABP nestačí?

Díky, vůbec nevím, jaký a kam mám filtr v NoScript pro blokaci inc-cars a cars-wrap nastavit.

a proc blokujes reklamu pomoci noscript? na tohle je je pouzit jiz zmineny doplnek

Jaký doplněk ?!?