» Poradna » Notebooky

Zablokování a napájení

Programy na google chromu se zablokujií asi po minutě nečinnosti, po shození na lištu a obnovení začne myš fungovat. Již třetí den bliká červená kontrolka a napájení počítače funguje jen na 95 % . Prosím o pomoc, jak problém vyřešit. Děkuji Pokorná

Odpovědi na otázku

Z tohohle se nedá nic pochopit... Takže asi troll

Omylem jsem napsala programy, místo otevřené soubory např. rozepsaný email, nemohu dopsat, pokud na minutu přestanu psát, nebo listování článku pokud často nehýbu myší, zamrzne .

Zkontrolovat aktualizace Chrome,systému a nastavení napájení.