» Poradna » Notebooky

Zablokovaná wifi u notebooku

Prosím o radu.DnES notebook nejde připojit wifi,píše to že je zablokovaná wifi.Notebook máme rok a vždy to fungovalo.

Odpovědi na otázku

Vypnout zapnout? Stisknou příslušnou kombinaci kláves pro wifi ON?Co to je za NB?

To si riešte s poskytovateľom internetu. Poradna na zive.cz nie je poskytovateľ vášho internetového pripojenia.

Ma zablokovanou wifi, ne internet.

Hm, a jakpak a kde mu asi ten neznámý notebook píše, že je "zablokovaná"?Nebude to třeba hláška v prohlížeči, že ho provider zablokoval? Pro něho je to ale zablokovaná WiFi, nejde mu internet.

Ak je to chyba na strane poskytovatela, ak nie, tak si musi objednat nejaku IT podporu.

Nemáte Win 10? Nedávné aktualizace něco podobného dělaly. V některých případech pomůže odinstalace aktualizace KB4549951, viz. https://diit.cz/clanek/aktualizace-window...

Zmačknout současně klávesu FN a nahoře klávesu se znakem wifi