» Poradna » Web a internet

Zablokovaná wi-fi pro danné zařízení

Dobrý den, mám dotaz který se týká zablokování wi-fi pro mé zařízení (podrobněji viz foto).https://s23.postimg.org/64x0cduy3/foto_1.jpg https://s27.postimg.org/kynl9b6pv/foto_2.jpgA tak prosím o radu, jestli někdo nevíte jak toto zabezpečení ,,obejít,, (Skrytí IP, připojení přes jiné zařízení ........ moc se v tom nevyznám, tak mě omluvte). Předem děkuji

Odpovědi na otázku

skryti ip ti nepomuze, filtrovani je dle mac adresy, jak je mozno videt na obrazku. pripojeni pres jine zarizeni mozna ano. zalezi jestli je na AP white list (pouze uvedena zarizeni se pripoji) nebo black list (uvedena zarizeni se nepripoji).

A když bych se chtěl připojit přes jiné zařízení, dejme tomu android, jak to udělám ? -_- Děkuji

Vybereš si Wi-Fi síť a klikneš na "Připojit"?

Jo to ano, ale když se chci připojit na wi-fi přes jiné zařízení, jako že bych se připojil na ten android, a ten by se připojil na tu wi-fi, to by šlo ?

A proč nemáte přístup? Není to náhodou privátní síť kam nemůže každý? Kontaktujte administrátora.