» Poradna » Mobily

Zablokován účet dítěte i pod dohledem

Dobrý den. Řeším problém u Google dítěte, po upozornění že bude účet zrušen pokud nebude zřízen dohled, což jsem udělal přesto byl účet zablokován a v telefonu neni možné zrušit účet Google protože je potřeba povolit od rodiče ve family link ale ta se nedá přihlásit?

Odpovědi na otázku

Zkontrolujte v Gmail zda tam není zpráva ohledně toho účtu.

Děkuji za reakce, ještě mi poraďte jak založit nový účet když nejde starý odhlásit protože je tam dohled family link. Ani nejde hodit do továrního nastavení, našel jsem jen info že podržet vypínač a zeslabeni zvuku. Přístroj smázne do továrního? Je jiná možnost?

Je aplikace která umí ten účet z mobilu odstranit. Návod je na youtube,stačí do google napsat frp bypass youtube.