» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zabezpečení windows - Doporučuje se provést akce.

Dobrý den.Jen bych chtěl předem zmínit, že si nemyslím že je to vir a nic takového.Pouze mě zajíma proč to ukazuje, i když po rozkliknutí defenderu se tam žádný problém neukazuje. Takže jestli nevíte co to může způsobovat se chci zeptat?Je možný že má problém s ESET nod32 premium? V Esetu taky žádný problém není. Po restartu PC to ukazuje stále. Nic k zapnutí tam není.Aneb nějaký způson jak se toho zbavit? Docela mě to prudí, i když zbytečně.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to pravděpodobné. Až na to že mě to žádný vir nenalezlo. Dle všeho je to ten bug. Uvidím jak se to do budoucna bude vyvjíet. Děkuji za odpověd.

Možná tě jen Eset upozorňuje,že je update systemu.To záleží natom jak to máš nastavené. A nebo Eset,nástroje a kontrola systému je možné,že tam máš něco špatně nastavene.

Jeden update sem dostal, ale nic se nezměnilo.Špatně nastavené tam něco může být, ale pochybuji, dělal sem čistou instalaci windows, a nic takového sem nenastavoval.Dost pravděpodobně to může být tím že není nastavena ochrana v reálnem čase, protože to provozuje ten ESET. Ale nevím, asi to bude ten bug.

Odinstaluj ESET a uvidíš. Stejně je k ničemu.

Odinstaluji a uvidím.

Žádna změna i po odinstalaci, reset pc sem provedl, aby se proces dokončil. Zajímavé.

Zřejmě tu hlášku způsobuje to,že než si Eset stáhne moduly tak to někdy trvá,a Defender to vidí,že system není zbezpečený.

Je to možné, v tuto chvíli, už v defenderu žádná akce není vyžadována, takže je to v pohodě. Ale i tak děkuji za pomoc.Mějte hezký zbytek večera.

Tohle mě totiž občas dělá na ntb a když se dívám ,že Eset dlouho načítá aktualizace. Taky přeji hezký večer.