» Poradna » Ostatní

Za ty prachy ?

Muze my nekdo vysvetlit proc jsou v Cechach tak predrazene laptopy. Viz nova Toshiba Satellite 5205-S503, cena v Cechach je neuveritelnych 120 000,-Kc.To se vyplati zajet do USA a jeste usetrim, protoze cena je 2200,-$ =70 000,- Kc                                                  Tydenni zajezd na floridu+Letenka    34 000,- Kc                                                                               Kapesne 500,-$ = 16 000,- KcSuma sumarum za ty same prachy to budu mit i s krasnou dovolenou.Slava Ceske ekonomice a nasim politickym vudcum !!!!!!!!!!!!window.open=NS_ActualOpen;orig_onLoad  = window.onLoad ;orig_onunload = window.onunload;window.onLoad  = noopen_load;window.onunload = noopen_unload;

Odpovědi na otázku

Tak nevim, jestli za tohle muzou zrovna politicti vudci, ale stejne bych je poslal do ... S pozdravem admix

Jednak nepocitas clo a pripadou DPH, jednak neberes v uvahu slozitost ziskani viza a jednak nechapu, jak za cenovou politiku firmy Toshiba muze politika?!?!

Jake clo ? Jake DPH ? Copak to budu hlasit k procleni ? Tak tak padly na hlavu opravdu nejsem, pekne si ho prevezu v tasce jako osobni vec se kterou jsem i odjizdel.   Rojawindow.open=NS_ActualOpen;orig_onLoad  = window.onLoad ;orig_onunload = window.onunload;window.onLoad  = noopen_load;window.onunload = noopen_unload;

V americe budes muset pridat DPH (teda spis VAT).

No jo, v tom pripade se nediv, ze je v USA levnejsi...

V Americe je DPH - u nich TAX 8,25%. Tedy aspon v NY. U kazdeho statu se malinko lisi. Tedy u nakupu za 1000 USD zaplatite +82,50 USD TAX. Zkuste se podivat na www.compusa.com jen pro srovnani cen, znam jeste jeden levnejsi, ale ten ted zmenil stranky. Bylo to BHvideoaudio. Jeste asi o 15% levnejsi.

MNo dph a clo by se platit melo ale i tak se ti to vyplati a kdyz tak si odpustis dovolenou a nechas si ho poslat :))