Za kolko to strelím?

MB:Abit BE6 BX,CPU PIII700/100FSB FC-PPGA,Ram 256MB,G.Karta ASUS V7700 GeForce 2 GTS 32MB DDR SGRAM,Z.Karta Sound Blaster Life 1024 Player,HDD IBM 6,4GB,FDD Mitsumi,CD-ROM TEAC 32,Modem Maicrocom 56i/LMonitor17"Hansol.Záruka je na vsetko okrem,dosky,monitora a zvukovky.

Odpovědi na otázku

Dám cínového vojáčka a skleněnou kuličku.

Zajimalo by mne jak jsi narval procesor FC-PPGA do desky Abit BE6, ktera ma slot 1.Vidim, ze na Slovensku je fakt mozny vsechno. :)))))))))

Ked ti to nedošlo tak ti to pšepkám REDUKCIA ABIT SLOT KEET  FC-PGA na SLOT 1.

Mozna za odvoz, ale pochybuji, ze se nekomu bude chtit jet do Ruska... e ....... pardon, na Slovensko.

asi tak 35000,-

Proc to prodavas?Bral bych tu grafiku.Vic na tom trhnes kdyz to prodas podilech.Cenu bych tipnul tak na 25 - 30 tis Kc.

spis min 30000,-