Za kolko predam tento PC?

Chcel by som sa opytat ze za kolko by som mohol predat tento Pc.
Amd Athlon x64 X2 Dualcore 5200+, Mb Gigabyte MS56 S3, 4x1GB DDR2,GK Ati Saphire Ati Radeon 3850 265bit 256MB, HDD SATA Seagate 250GB, Tv Karta Leadtek Winfast, DvdRW LG SATA, Dvd LG...

Odpovědi na otázku

Skoda te 256mb grafiky, dalo by se rict ze tento stroj je herni, disk - 250gb (nic moc, ale staci), zakladovka - taktez nic moc (ale funguje). 4gb ram je +, dve mechaniky+, tv tuner +

Moje oceneni 8 000 ,- Kč +

A z akej veci zakladna nic moc? Ved cipset tam je nforce 560 a myslim si ze to staci.A co sa novych hier tyka tak som nemal problem so ziadnou hrou zatial mi sli vsetky na plne detaily A dost som dal aj do chladenia ked jediny aktivny ventilator je zdroj.Ostatne su pasivne aj na procaku... Bol skladany z laskou ale ta treba peniaze

zzzzzzzzzz laskou ta treba peniaze nesi ty sssssss vychodu?

Odhad cen (+/-500):

Athlon X2 5200+EE, cena nového 1200 Kč s DPH, MSI K9N NEO F V3 (nForce 560), cena nové 1200 Kč s DPH, 4 GB RAM DDR2, cena nových 1600 Kč s DPH, HDD 250GB, cena nového 1400 Kč s DPH, Radeon HD3850, cena nového 1800 Kč s DPH, vypalovačka nová 700 Kč s DPH, zdroj Fortron 400W nový 800 Kč s DPH, TV tuner 1000 Kč s DPH, bedna nová 1200 Kč s DPH, chlazení + větráčky nové 400 Kč, tj. celkem cca 11 000 Kč za nové věci se zárukou.

Za ty samé věci bez záruky max. 6000 - 7000 Kč.

10 000 Sk

Jestli je to vsechno v poradku, slusne to vypada a mas ke vsemu uplatnitelnou zaruku, tak 8-9 tisic ceskych korun. Jestli je to bez zaruky, tak nejakych 6-7.