» Poradna » Ostatní

Za kolik shlednuti reklamy dostanu korunu?

Na youtube za kolik shlednuti reklamy dostanu korunu! Diky

Odpovědi na otázku

Podle ceny za konkrétní reklamu. Nelze odpovědět.

Přijd mi pokosit zahrádku, na podzim pohrabat trávu a nemusíš za korunu koukat na reklamu. Stovka na hodinu práce, dle píle se odvozují procenta do stodvaceti kč

Za stodvacet beru! Jen teď musím pokosit svoji latifundii. A zadarmo

Proč zadarmo? Za odměnu můžeš dostat třeba pár piv...ze své ledničky

Na chalupě nemám ledničku.

Sakra, to je blbý. Zadarmo přece dělat nemůžeš. Ani blízký potok? Ten taky umí odměnit včas do něj umístěnými pivy

tak kos, ale ne jako kos, strkat všude zobák, hledat kde je chrobák. Omlouvám se za text v rýmu, ale jde to sami

Tyhle výdělky jsou na nic. Musíš být opravdu dobrý Youtuber, abys něco vydělal, pár takových asi je, ale miliony dalších si jen šmudlí videjka.Najmu si tě na uklízení bytu, 4x měsíčně po dvou hodinách, 120Kč na hodinu na ruku. Když takto obejdeš třeba 4 byty, máš skoro 4000. Není to výhodnější a jistější výdělek